- Reklama -PR články

Z malého dvoupokoje velké trojpokoje

Ze čtyřpokojového bytu se stal třípokoj a přitom je...

Máte doma starý šicí stroj? Vyrobte si z něj takové parádní kousky

Ze starého šicího stroje lze vyrobit spoustu krásných kousků. Povaluje...

Wau! Kouzelnější místo jste ještě neviděli!

V drsné, ale zato krásné přírodě severního Cornwallu se...

Jak předělat 25 letou koupelnu? Podívejte se na naše nejlepší návrhy

Tým Nového bydlení Design se tentokrát vydal do vesničky...

Otravují vaši domácnost myši? Zkuste tuto originální vychytávku a polapíte je všechny

Takto skoncujete s hlodavci velmi rychle. Hlodavci jsou pro každou...

Wau! Kouzelnější místo jste ještě neviděli!

V drsné, ale zato krásné přírodě severního Cornwallu se nachází kouzelné místečko, jako stvořené pro romantickou dovolenou.

Dva krásné rustikální cikánské vozy, malý domek, dokonalý výhled na překrásné zelené pastviny a lesy. To vše na jednom místě nabízí Nomad, utěšené dovolenkové bydlení pro náročné.

Desetkrát větší než klasické vozy kočovníků z 19. století, které známe z různých pohádek či příběhů, se proměnily v luxusní nemovitosti. Jeden vůz nabízí romanticky zařízenou ložnici s královsky velkou postelí, druhý luxusní koupelnu s výhledem na rýsující se vrcholky nedalekých pohoří. V malém domku se nachází rustikálně zařízená kuchyně s moderními spotřebiči, která poskytuje vše, co na dovolené potřebujete.

Ve venkovních prostorách je připraveno příjemné posezení s ohništěm jako stvořené pro večerní rozhovory při sklence kvalitního vína. Nechybí připravené romantické jacuzzi, ve kterém můžete relaxovat se svojí láskou a pozorovat noční oblohu plnou hvězd. Dokonalý odpočinek od všedních dnů v pohádkovém prostředí kouzelného Cornwallu můžete obohatit procházkami po plážích. V takovém prostředí se vaše problémy rozplynou jako mávnutím kouzelného proutku! Jen si to představte a my vám to ukážeme.

- Reklama -live magazin